HAKKIMIZDA

Hayatın Her Anında
Aydoğan Plastik

AYDOĞAN PLASTİK, plastik ambalaj sektöründeki deneyim ve birikiminden güç alarak, 1988 yılında Bayram Aydoğan ve Abdurrahman Aydoğan tarafından İstanbul'da kuruldu. Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışmayı ilke edinen Aydoğan Plastik, teknoloji ve yatırımlarla uzman kadroları arttırarak sağlıklı ve sürekli büyümeye devam etti.
Bugün İstanbul, Esenyurt Bölgesi'ndeki yerinde, yıllık 6000 ton fleksible ambalaj üretim kapasitesine ulaşan Aydoğan Plastik, Türkiye'deki birçok seçkin kuruluşa hizmet vermekle kalmayıp, bu başarısını dünyanın birçok ülkesine ihracat yaparak sürdürmektedir.
İlkemiz; güven temeline dayalı müşteri menuniyetidir. Aydoğan markası, bu ilkenin yörüngesinden şaşmayan "Kalite Odaklı Üretim" anlayışını benimser.
Temel kalite hedefimiz; kalitede öncü olmak ve "Toplam Kalite Sinerjisini" yönetici ve tüm çalışanlar ile birlikte hayata geçirerek, daima kendimizle yarışmaktır. Aydoğan Plastik bu doğrultuda personel eğitimini, kalifiye eleman potansiyelini, kaliteli hammadde kullanımını ve yüksek teknolojik alt yapısı için çalışmalarını kararlılıkla yürütüyor.
img
img
SINCE 1988

Misyonumuz

Sürekli gelişerek müşteri memnuniyetini yükseltip, üstün teknoloji kullanarak ambalaj sektöründe saygın kuruluşlar arasında yer almak. 

Vizyonumuz

İnsan sağlığına ve çevreye saygılı müşteri ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayabilecek ürünler üretmek, hayatın her alanında farklı amaçlar için kullanılabilecek yeni ürünlerin üretilmesine önayak olmak.

Belgelerimiz