ALIŞVERİŞ VE TAŞIMA POŞETLERİ

KULPLU POŞETLER

Poşete mukavemet kazandırmak, yırtılmasını önlemek ve rahat tutuş sağlamak amacı ile harici sap eklenerek üretilir. Yumuşak sapın rengi poşetin zemin renginden farklı olabilir. Körüksüz, alttan körüklü veya tam körüklü poşet biçiminde üretilebilir

TAKVİYELİ ELGEÇME POŞETLER

Torbanın ağız kısmına el tutma boşluğunun açılması ile torbayı tutma mukavameti kazandırılmıştır. Perakende ve tekstil alanında yaygın kullanımı vardır. Körüksüz, alttan körüklü veya tam körüklü poşet biçimde üretilebilir.

SAPLI

POŞETLER

Poşetin taşıma muvakemetini arttırmak, ve ağır yüklerde bile estetik görüntüsünü korumak için üst kısmına rijit sert plastik sap ısı ile yapıştırılarak üretilir. Plastik sapın rengi poşetin zemin renginden farklı olabilir

BÜZGÜLÜ ÇAMAŞIR TORBASI

Poşete mukavemet kazandırmak, yırtılmasını önlemek ve rahat tutuş sağlamak amacı ile harici sap eklenerek üretilir. Yumuşak sapın rengi poşetin zemin renginden farklı olabilir. Körüksüz, alttan körüklü veya tam körüklü poşet biçiminde üretilebilir.

ATLET POŞETLER

Torbanın ağız kısmına el tutma boşluğunun açılması ile torbaya tutma sapı kazandırılmıştır. Perakende ve gıda alanında yaygın kullanımı vardır. Yanlardan körüklü şekilde üretilebilir.

ENDÜSTRİYEL

AMAÇLI

TORBALAR

Sanayide ağır malzemeleri taşımak için körüksüz, alttan körüklü veya tam körüklü poşet biçiminde üretilir.

© Copyright 2018 Aydoğan Plastik   |  All rights reserved

design & development  | PackAdworks